Kraty pomostowe

Oferowane przez nas kraty pomostowe wytwarzane są według normy DIN 24537, a zabezpieczenie antykorozyjne wykonywane jest w procesie cynkowania ogniowego zgodnie z normą EN ISO 1461 (DIN 50976).

KRATY POMOSTOWE ZGRZEWANE

Kraty pomostowe zgrzewane produkowane są z płaskowników nośnych o różnych wymiarach i ze specjalnie przygotowanych prętów poprzecznych, które łączone są z płaskownikami metodą zgrzewania oporowego.

KRATY ZGRZEWANE SERRATED

Kraty SERRATED (antypoślizgowe) charateryzują się tym, iż mają zwiększony współczynnik tarcia. W kratach tych płaskowniki nośne mają wycięte ząbki zwiększające właściwości antypoślizgowe. Wszystkie dane techniczne (wielkość oczek, wymiary płaskowników, obciązenia itp.) są identyczne jak dla krat z gładkim płaskownikiem nośnym.

Kraty te stosowane są do pokrywania pomostów w miejscach, gdzie wymagane jest zapewnienie większego bezpieczeństwa ze względu na obeność śnegu, lodu, smarów i wilgoci.

Kraty SERRATED wykonujemy w różnych kształtach i wymiarch, zgodnie z życzeniem zamawiającego.
KRATY POMOSTOWE PRASOWANE

Kraty pomostowe prasowane produkowane są przez połączenie płaskowników nośnych z płaskownikami poprzecznymi. Proces łączenia polega na wprasowaniu, pod dużym naciskiem płaskownika poprzecznego w płaskownik nośny.